מרכז הפיתוח של חברת מתן

פיתוח ומוצרים משלימים

מתרגמים מומחיות וניסיון למוצרים שעובדים

מרכז הפיתוח של חברת מתן – בחברת מתן  פועל מרכז פיתוח מתקדם המספק מגוון פתרונות תוכנה. פתרונות אלה מבוססים על פלטפורמות מייקרוסופט; Microsoft Project Power, Platform ו- SharePoint, ומביאים לידי ביטוי לא רק מקצועיות טכנולוגית, אלא גם ניסיון רב שנים בתחום ניהול הפרויקטים. מרכז הפיתוח של מתן נותן מענה לצרכי לקוחותינו העולים מהשטח, ומסייעים להטמעה מוצלחת של מערכת ניהול הפרויקטים הארגונית. כמו כן, מוצרי התוכנה שלנו (Project Add-On) מהווים נדבך משלים למוצרי המדף ומספקים ערך מוסף לעשרות לקוחותינו בארץ ובעולם.

פעילות מרכז הפיתוח מתמקדת בשני תחומים מרכזיים:

  • שירותים פיתוח בהזמנת לקוח מתן מענה ייחודי ומותאם לצרכי הארגון. צוות הפיתוח שלנו ידע לתרגם את צרכי הלקוח לפתרון שעובד ומשלים את מערכת ניהול פרויקטים כדי לענות בצורה מלאה על מימוש תהליכי העבודה במערכת ה– PPM.
  • פתרונות תוכנה משלימים – מוצרי תוכנה מתקדמים אשר פותחו על ידי מתן ומוצעים למשתמשי מערכת ה– PPM של מייקרוסופט כנדבך משלים (Microsoft Project Add-On) המעשיר את יכולות המערכת. מוצרי התוכנה שלנו קלים לשימוש והתקנה, מלווים בתומרי הדרכה מפורטים ונותנים מענה לצרכים המשותפים למשתמשים רבים.

הייחוד שלנו

בזכות הפתרונות זוכה מתן להכרה בינלאומיתחברות ייעוץ מובילות בחול בוחרות ליישם את הפתרונות של מתן בקרב לקוחותיהן. פתרונות התוכנה נולדים מתוך הבנה והיכרות מעמיקה עם עולם ניהול הפרויקטים ופותחו במסגרת עבודתנו ביישום והטמעת פתרונות PPM לאורך השנים. לקוחות רבים שלנו כבר משתמשים בפתרונות המשלימים במטרה להקל ולפשט את תהליכי ניהול הפרויקטים ולספק סביבת ניהול איכותית.

הניסיון שלנו

צוות הפיתוח שלנו הינו בעל ניסיון רב בפיתוח תוכנה ותמיכה בלקוחות. לצוות  התמחות MCPD ו– Custom Solutions Development של מייקרוסופטלאורך השנים סיפקנו מגוון רחב של פתרונות תוכנה המסייעים ללקוחותינו בתחומים רבים, כגון ניהול ממשקים בין מערכת ניהול הפרויקטים ומערכות ארגוניות שונות לדגמא: מערכות פיננסיות ומערכות לדיווחי שעות, יצירת התראות ייחודיותדוחות, Dashboards ועוד