פתרונות לניהול פרויקטים

Masterlink

Multi Project Made Easy

פתרון מתקדם אשר תוכנן במיוחד עבור פעולות הדורשות ניהול קישורים בין פרויקטים. המאסטרלינק משתלב בסביבת ה- Project Professional בצורה חלקה, בעל ממשק משתמש ידידותי ויכולות ויזואליות רבות עוצמה.

כאשר מתקיים מצב של תלות בין משימות בפרויקטים שונים (למשל בארגונן מטריציוני או פרוגראמה), מאסטרלינק מספק יכולות תכנון, ניתוח השפעות בין פרויקטים ובקרה, ברמה מתקדמת ונוחה למשתמש, המאפשרת למנהלים לקבל החלטות בצורה מהירה ויעילה.

PBE - PROJECT BULK EDITOR​

Edit All Your Projects, Programs & Portfolio at Once

כלי ייחודי המאפשרת לעדכן שדות של פרויקטים שונים בצורה מהירה, נוחה ופשוטה, תוך עדכון מספר רב של פרויקטים בכל פעם. לדוגמא במקרים של שינוי ארגוני, החלפת מנהל פרויקט, שינוי שם או תכולה של פרויקטים. על ידי שימוש ב- PBE, מתבטל הצורך להיכנס לכל פרויקט בנפרד על מנת לבצע את השינוי, PBE מאפשר למשתמש לבצע את השינויים באופן גורף לכלל הפרויקטים ממקום אחד מרכזי ולעדכן את כל הפרויקטים בלחיצת כפתור.

CRITICAL CHAIN​​​

Insightful Look into the Project’s Critical Path

פיתוח ייחודי של חברת מתן המאפשר לארגונים המנהלים משאבים במערכת ה- PPM לנתח בצורה מעמיקה את הנתיב הקריטי של הפרויקט תוך התחשבות לא רק באילוצי לוחות זמנים אלא גם במשאבים הקריטיים. על ידי שימוש ב- Critical Chain יכול מנהל הפרויקט להבין לעומק מהן המשימות הקריטיות בפרויקט ומהי הסיבה, בין אם מרווח חופשי או עומס משאבים. הכלי נוח לשימוש ומייצר דוחות ברורים העוזרים למנהל הפרויקט לנתח במהירות ויעילות את מצב הפרויקט.

HEALTH CHECK​

Ensure All Work Plans Meet the Organizational Standards

פתרון ייחודי של חברת מתן המעשיר את סביבת ה – Microsoft Project Server על ידי הרצת סידרת בדיקות אל מול תוכנית העבודה, המאשרות למנהל הפרויקט לזהות במהירות פערים של תכנון אל מול כללי התכנון הארגוניים ובכך להבטיח כי תוכניות העבודה מתאימות לסטנדרטים שנקבעו.