מוזמנים לצפות בוובינר בנושא:

חשיבות PMO ותרומתו לארגון

מדוע 85% מהארגונים בחרו להקים משרד ניהול פרויקטים PMO?
או למה כדאי לי להשקיע?

מזמינים אתכם לוובינר שבו נציג את משרד ה PMO הארגוני – האסטרטגיות והכלים העדכניים ביותר המשמשים את הארגונים המובילים היום.

 

הוובינר התקיים ב 27.07 ניתן לצפיה חינם

עירית קיזלשטיין

מנכ"לית חברת מתן ומומחית בתחום ניהול הפרויקטים

בעלת 20 שנות ניסיון, כולל ניהול עסקי, הובלת פרוייקטים מורכבים, ניהול צוות והקמת מערכי  PMO .

עירית מלווה ארגונים רבים כיועצת מובילה, זה למעלה מעשר שנים, במהלכם הקימה, ליוותה ותמכה במשרדי PMO שונים במגוון תעשיות.

חסכון בזמן
ניהול יקר

מנהלי הפרויקטים הם משאב ארגוני חשוב ויקר. אלה אמורים להתמקד במהות הפרויקט והסרת חסמים לאורך הדרך. אולם, עומס סביבת הפרויקטים גוררת אותם לא אחת לעסוק במשימות שלא מאפשרות להם "להרים את הראש"

העברת ניהול המידע בפרוייקט לידי PMO מקצועי ומיומן אשר ילווה את הפרוייקט בהקמת תהליכי התכנון, בניית תשתית הבקרה וניהול שוטף שלהם לאורך הפרוייקט.
התוצאה: מנהל הפרוייקט זמין לקידום הפרויקט "בראש שקט".

מיזעור
עלות הטעות

בעולם שבו שינוי הוא דבר קבוע, החלטות חייבות להתקבל לעיתים קרובות, ועל בסיס נתונים (D3) ולא "תחושות בטן", שכן עלות הטעות גבוהה, וזמן התגובה הוא קריטי. לשם כך יש להקים ולתחזק תשתית בקרה מבוססת נתונים.

PMO מיומן יאפיין היטב תשתית מדידה, ויתחזק מערך המבוסס על כלי ניתוח נתונים מתקדמים. זהו מערך שיש לעדכן ולהתאים לאורך הפרוייקט. התוצאה: תהליכי קבלת החלטות יעילים.

מיקסום הסיכוי
להצלחת הפרויקטים

סביבת הפרויקטים היא מורכבת ומערבת גורמים רבים ביניהם מתקיימת תלות הדדית. בכדי לנהל סביבה כזו בהצלחה נדרש מנהל הפרויקט לנראות ותיאום בכל רגע, ולשם כך הוא נדרש לשגרות ותשתית ניהולית איתנה.

PMO הוא משאב אסטרטגי בארגון המייצר נראות, סנכרון ותיאום בין גורמים בסביבת פרויקטים מורכבת, תוך יישום הנחיות מנהל הפרויקט. כל אלה יחד מביאים את הארגון לסיכויי הצלחה גבוהים יותר. התוצאה: ירידה של 25% בכמות הפרויקטים הנכשלים, עליה של 33% במספר הפרויקטים שעמדו ביעדי תקציב ועליה של 27% בשביעות רצון הלקוחות(1).

תפקיד PMO בארגון מהווה בסיס חשוב לתהליכי ניהול הפרויקטים בכלל, ובסביבה משתנה ודינאמית, על אחת כמה וכמה. PMO פועל על בסיס מתודולוגיות ושגרות מוכחות המובילות לניהול יעיל יותר של פרויקטים בארגון. סקרים של השנים האחרונות מראים בבירור כי PMO תורם משמעותית להצלחת הפרויקטים. ארגונים המפעילים פונקציות PMO לאורך זמן, מדווחים על שיפור ברור באיכות ניהול הפרויקטים ובמידת היעילות.

מזמינים אתכם להצטרף אלינו למפגש מקוון שבו נציג את משרד ה PMO הארגוני – האסטרטגיות והכלים העדכניים ביותר המשמשים את הארגונים המובילים היום.

במפגש נסקור את הסביבה, הכלים ונציג דוגמאות.

דילוג לתוכן