מרכז הפיתוח של חברת מתן

מתרגמים מומחיות וניסיון לפתרונות שעובדים

בחברת מתן  פועל מרכז פיתוח מתקדם המספק מגוון פתרונות תוכנה. פתרונות אלה מבוססים על פלטפורמות מייקרוסופט; Microsoft Project Power, Platform ו- SharePoint, ומביאים לידי ביטוי לא רק מקצועיות טכנולוגית, אלא ניסיון מעשי רב שנים והבנה עיסקית בתחום ניהול הפרויקטים. מרכז הפיתוח של מתן נותן מענה לצרכי לקוחותינו העולים מהשטח, ומסייע להטמעה מוצלחת של מערכת ניהול פרויקטים ארגונית. מוצרי התוכנה שלנו (Project Add-On) מהווים נדבך משלים למוצרי המדף ומספקים ערך מוסף לעשרות לקוחותינו בארץ ובעולם.

פעילות מרכז הפיתוח מתמקדת בשני תחומים מרכזיים:

שירותים פיתוח בהזמנת לקוח מענה ייחודי ומותאם לצרכי הארגון. צוות הפיתוח שלנו ידע לתרגם את צרכי הלקוח לפתרון שעובד ומשלים את מערכת ניהול הפרויקטים הארגונית, כדי לענות בצורה מלאה על מימוש תהליכי העבודה במערכת ה– PPM. התוצאה: הטמעה מהירה יותר, ושביעות רצון גבוהה יותר של המשתמשים.

פתרונות תוכנה משלימים – מוצרי תוכנה מתקדמים אשר פותחו על ידי מתן בהתאם לצורך אמיתי של לקוחות, ומוצעים כנדבך משלים (Microsoft Project Add-On) ההמעשיר את יכולות המערכת. מוצרי התוכנה שלנו קלים לשימוש והתקנה, מלווים בתומרי הדרכה מפורטים ונותנים מענה לצרכים המשותפים למשתמשים רבים. אתם מוזמנים להנות מהניסיון של משתמשים רבים, ולהצטרף להצלחה שכבר הוכיחה את עצמה!

הייחוד שלנו

בזכות הפתרונות הייחודיים זוכה מתן להכרה בינלאומית - חברות ייעוץ מובילות בחו"ל בוחרות ליישם את הפתרונות שלנו בקרב לקוחותיהן. פתרונות התוכנה נולדים מתוך הבנה והיכרות מעמיקה עם עולם ניהול הפרויקטים ופותחו במסגרת עבודתנו ביישום והטמעת פתרונות PPM לאורך השנים. לקוחות רבים שלנו כבר משתמשים בפתרונות המשלימים ומצליחים להקל ולפשט את תהליכי ניהול הפרויקטים ולספק סביבת ניהול איכותית.
הייחוד שלנו

הניסיון שלנו

צוות הפיתוח שלנו הינו בעל ניסיון רב בפיתוח תוכנה ותמיכה בלקוחות. לצוות  התמחות MCPD ו- Custom Solutions Development של מייקרוסופט. לאורך השנים סיפקנו מגוון רחב של פתרונות תוכנה המסייעים ללקוחותינו בתחומים רבים, כגון ניהול ממשקים בין מערכת ניהול הפרויקטים ומערכות ארגוניות שונות. לדגמא: מערכות פיננסיות ומערכות לדיווחי שעות, יצירת התראות ייחודיות, דו"חות, Dashboards ועוד. 
הניסיון שלנו

מאמרים שיעניינו אתכם