שרותי ייעוץ מקצועיים ומקיפים
בתחום ניהול פרויקטים

חברת מתן - היחוד שלנו

חברת מתן מספקת שירותי יעוץ מקצועיים ומקיפים בתחום ניהול פרוייקטים.  אנחנו מסייעים ללקוחותינו בהגדרת מתודולוגיות, שיטות עבודה ויצירת סטנדרט ארגוני. התהליכים והשיטות מותאמים לצרכי הלקוח ומתבססים על מתודולוגיות מוכחות ומתקדמות, אשר מהוות מסגרת רעיונית כללית בשילוב ניסיון מוכח בארגונים דומים. הגדרת התהליכים מתבצעת במסגרת תהליך חשיבה ארגוני משותף, במטרה לגבש פתרון ישים המתאים לארגון ומשפר תוצאות ולוחות זמנים.

מתן מתמחה בהגדרת מתודולוגיה יישומית, כזאת שלוקחת בחשבון את צרכי הארגון והתרבות הארגונית שלו.  

בחברת מתן, אנו מאמינים כי ניהול פרוייקטים ארגוני מצליח כאשר מוצאים את האיזון בין שלושת המרכיבים – אנשים, תהליכים וטכנולוגיה.      לפיכך אנו פועלים על בסיס תפיסה מובנית לאורך תהליך העבודה כאשר אנו מסייעים ללקוחותינו. אלו הם עקרונות אשר גובשו לאורך שנים של פעילות בתחום ניהול הפרויקטים על מנת להבטיח כי הערך העיסקי יהיה הרב ביותר ויניב את התוצאות העיסקיות הרצויות:  

תהליכים

ישימות - הגדרת תהליך עבודה ושגרות ניהוליות, אשר ניתן יהיה ליישם בארגון ביעילות, ואשר יספקו ערך עסקי ממשי עבור בעלי העניין השונים; הן לצוותי העבודה, והן לדרג הניהולי.


גמישות - ידע מתודי מעמיק, הבנה עסקית ושילוב של ניסיון עשיר בתחום (Best Practices) מאפשר לנו לספק מענה מותאם לאתגרים הייחודים המאפינים כל ארגון ותעשייה.
היחוד שלנו

אנשים

אמון - זיהוי בעלי העניין השונים, הקשיים, ההתנגדויות והמוטיבציות. עבודה משותפת עם צוותי הארגון, מבוססת הקשבה ותקשורת פתוחה. ליווי לאורך התהליך כולו.

ניהול השינוי - שימת דגש על התאמת התהליך ושגרות הניהול לאנשים, לתפקידים השונים ולתרבות הארגונית הכוללת. אנו מקפידים לבחון את צרכי הארגון בהיבט האנושי, ולא רק בהיבט המקצועי, כדי לסייע בצורה מיטבית בהטמעה מוצלחת של השינוי הרצוי.
היחוד שלנו

טכנולוגיה

אוטומציה - אמצעי ולא מטרה. אנחנו מאתרים את הפיתרון הטכנולוגי המתאים ביותר למימוש תהליכי הארגון. אנחנו משתמשים בכלים מתקדמים כדי לייצר עבור המשתמשים חוויה יעילה ונוחה, המסייעת להטמעה מוצלחת.

נראות 3D - תהליכי קבלת החלטות מבוססי נתונים (Data Driven Decisions) - ניתוח נתונים מתקדם, כלי בקרה ניהוליים, אשר תומכים בתהליך קבלת החלטות מבוסס נתונים מעודכנים.
היחוד שלנו

אנחנו פועלים להגדיר את תהליך ניהול הפרויקטים כחלק מהסביבה הארגונית בה הוא מתקיים תוך שימוש במתודולוגיות מגוונות – PMI כמסגרת מתודולוגית, גישות אג'יליות ותחומי חשיבה שונים המסייעים לתהליך והצלחת הארגון. כל אלה בשילוב ניסיון רב וצוות יועצים מומחה ומיומן, מאפשרים לנו ללוות את לקוחותינו לבנייה של מערך ניהול פרוייקטים ארגוני מצליח המשיא ערך לארגון ומבטיח תוצאות עסקיות רצויות.

בחברת מתן אנחנו פועלים לזהות את צרכי הארגון ולבנות מערך ניהול פרויקטים כולל התומך בצורה מייטבית בצוותים ובהנהלה, תוך התייחסות כוללת לשגרות ניהול, שלבי עבודה, זרימת מידה, הגדרות תפקיד וחלוקת אחריות וכן כלים תומכים. כל זאת מתוך ניסיון עשיר והבנה כי תהליך הטמעה של מתודולוגיה הוא תהליך של שינוי הדורש תשומת לב והתייחסות מתאימה כדי להבטיח את תרומתו המירבית לארגון.

 

מאמרים שיעניינו אתכם

A project managers skill set

A project managers skill set

בוודאי שמעתם כבר פעם את המשפט “פרויקטים היו כאן מאז ימי הפרעונים והפירמידות, עוד הרבה לפני שהמצאנו את תחום ניהול הפרויקטים.” מה שנכון, נכון. פרויקטים כנראה היו חלק מחיינו הרבה לפני שקראנו

למאמר המלא
Check In? Out

Check In? Out

PfW התחדש לאחרונה בפיצ'רים חדשים: שמירה אוטומטית – כעת כשאתם עובדים על הפרויקטים שלכם בפרוג'קט, לא נדרש יותר לבצע שמירה לשינויים. הסיבה היא שהתוכנה שומרת

למאמר המלא
Importance of the PMO - Teamwork,Business and Leadership Wood Block Concept.

Importance of the PMO

כולנו מכירים את תפקיד מנהל הפרויקט – בכל זאת, הוא זה העומד בראש הפרויקט, מכיר אותו לאורכו ולרחובו, אחראי על צוות העובדים וכן אחראי לביצועו

למאמר המלא